Skorpinor & Tarantulator

Skorpinor (Scorponok) – zastępca Megatrona. Przejął tą funkcję po tym, jak Dinobot dołączył do Maximali. Niezwykle lojalny wobec Megatrona, myśli, że przywódca obdarza go przyjaźnią. Jego tryb bestii to skorpion cesarski (Pandinus imperator). Posiada dwa pociski wystrzeliwane z prawej ręki, cyberpszczołę wystrzeliwaną z lewej ręki, i jad wystrzeliwany z ogona. W pierwszym odcinku drugiej serii ginie, zrzucony do lawy przez falę Transmetalizującą. Jego posadę zajmuje Inferno.

Tarantulator (Tarantulas) – Predacon. Typ szalonego naukowca. Zajmuje się tym wszystkim, co wymaga myślenia. Nie ufa nikomu, oprócz Arachny (Blackarachnia). To dzięki niemu przybrała ona formę pająka (w tym wypadku czarnej wdowy). Razem z Arachną chcieli z nowej protoformy stworzyć trzeciego pająka, ale skaner DNA głowicy, jeszcze przed ich przybyciem, pobrał formę czerwonej mrówki ognistej. Prawdopodobnie w wyniku jego niekompetencji forma zwierzęca przejeła kontrolę nad Infernem, dzięki czemu myślał on, że jest mrówką. Tryb bestii Tarantulatora to tarantula (Lycosa tarantula). Posiada linę z hakiem, pistolet i działka umieszczone w każdym z odnóży. Jednokrotnie przeszedł Transmetalizację. Przypadkowo się wysadził próbując przekabacić Tigerhawka (polska nazwa mi nieznana) na swoją stronę.

Przykro mi, ale nie mam zdjęć Skorpinora i Tarantulatora. Tu możecie zobaczyć jak wyglądają: Skorpinor oraz Tarantulator.

Reklamy
Explore posts in the same categories: Beast Wars

Tagi: , , , , , , , , , ,

You can comment below, or link to this permanent URL from your own site.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: